Premis

XXXVIXè- Concurs de Teatre Amateur Vila de Piera (2015)

- Tercer premi al millor actor de repartiment (Jordi Romaguera)

3r- Premi de Teatre de Sarrià (2016) Barcelona

- Segon Premi al millor muntatge teatral

XXXIIIè- Concurs de Teatre Amateur de Sant Feliu de Codines (2016)

- Tercer premi a la millor actriu de repartiment (Sara Martínez)

- Premi a la millor obra segons el jurat infantil.

XLIVè- Concurs de Grups Teatre Amateur d’Arenys de Mar (2016)

- Tercer premi al millor grup

- Segon premi a la millor actriu principal (Sara Martínez)

XXIXè- Concurs de teatre català a Gràcia (2016)

- Tercer premi al millor grup

- Tercer premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Tercer premi a la millor actriu principal (Carme Giménez)

- Segon premi a la millor actriu de repartiment (Marta Valera)

XXVIè- Concurs de teatre amateur Foment Martinenc Barcelona (2016)

- Primer premi al millor grup

- Segon premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Segon premi a la millor actriu principal (Carme Giménez)

- Tercer premi al millor actor de repartiment (Josep Mª Lacorte)

- Premi a la millor escenografia

- Premi Francina Vilanova per l’atreviment de la proposta teatral

XLIIè- Concurs de teatre “Premi Pedracastell” de Canet de Mar (2016)

- Segon premi a la millor companyia

- Tercer premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Segon Premi a la millor actriu de repartiment (Sara Martínez)

- Tercer premi a la millor actriu de repartiment (Anna Blanché)

- Tercer premi al millor actor de repartiment (Josep Mª Lacorte)

XIè- Concurs de teatre Amateur Ciutat St. Feliu de Guixols (2016)

- Primer premi al millor vestuari

42è- Concurs de teatre Amateur “Ciutat de Calella” (2016)

- Tercer premi a la millor companyia.

- Tercer premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Segon premi a la millor actriu principal (Carme Giménez)

- Tercer premi a la millor actriu de repartiment (Núria Parés)

- Tercer premi a la millor actriu de repartiment (Marta Valera)

5è- Concurs de teatre amateur Santa Eugènia de Berga (2016)

- Primer premi a la millor companyia

- Primer premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Primer premi a la millor actriu principal (Carme Giménez)

- Primer premi a la millor actriu secundària (Olga Pey)

32è- Concurs de Teatre Amateur Premi Vila d’Olesa (2016)

- Segon premi a la millor companyia

- Segon premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Segon premi a la millor actriu principal (Carme Giménez)

- Segon premi a la millor actriu principal (Núria Parés)

7è- Concurs Teatre Patronat Parroquial Esparreguera (2017)

- Primer premi a la millor companyia

- Primer premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Primer premi a la millor actriu principal (Carme Giménez)

- Primer premi a la millor obra

10è- Concurs de Teatre Amateur de Cornella de Llobregat (2017)

- Segon premi a la millor actriu de repartiment (Anna Blanché)

XLIII- Premi Ciutat de Terrassa de Teatre Casal de Sant Pere (2017)

- Primer premi a la millor companyia i obra ciutat de Terrassa

- Primer premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Primer premi a la millor actriu principal (Carme Giménez, Sara Martínez, Marta Valera, Núria Parés i Anna Blanché)

- Tercer premi a la millor actriu de repartiment (Olga Pey)

- Primer premi millor Il·luminació

- Primer premi millor so/muntatge musical

- Primer premi millor caracterització (Vestuari i Maquillatge)

- Primer premi votació popular

XXIIè- Concurs de Teatre amateur Vila d’Abrera (2017)

- Segon premi a la millor companyia

- Segon premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Tercer premi a la millor actriu principal (Sara Martínez)

- Segon premi a la millor actriu secundària (Olga Pey)

XIè- Mostra d’arts escèniques “Festival de Amateurs” Les Franqueses Vallès (2017)

- Premi a la millor votació de l’espectador. – (únic)

XIè- Concurs Teatre Amateur Ciutat de les Roses Sant Feliu de Llobregat (2017)

- Tercer premi al millor grup classificat

- Tercer premi a la millor direcció (Pilar Pla)

- Segon premi a la millor actriu principal (Anna Blanché)

- Tercer premi a la millor actriu principal (Núria Parés)